Галерея

Галерея

Команда тренера: Кононенко Виктора, АР Крым , г. Симферополь

Спортивний комітет України та мережа фітнес клубів «СпортЛэнд» в рамках партнерських відносин організували та провели в Києві майстер-класи із єдиноборств. Вони прйошли під час свята з нагоди відкриття нового фітнес-клубу мережі (вже, до речі, 5-го у столиці) неподалік станції метро Позняки.

Глядачі, а їх було більш ніж 2 тисячі, могли спостерігати за показовими виступами та спарингами з кікбоксингу, ушу й панкратіону. Свої види спорту представляли, серед інших атлетів, такі досвідчені майстри єдиноборств як чемпіон світу та Європи, неодноразовий переможець всеукраїнських чемпіонатів Андрій Коваль (ушу), призер чемпіонату Європи, представник клубу «Восход» Олексій Олійник (Федерація панкратіону України), чемпіон світу, представник клубу «Wizard» Олексій Москаленко (Федерація кікбоксингу України «ВАКО»).

Дітлахи і дорослі захоплено спостерігали за яскравими і динамічними діями спортсменів, а ті, в свою чергу, демонстрували свої навички й уміння, не шкодуючи власних сил та емоцій — щоб публіка зацікавилася, молодь прийшла у секції, батьки привели дітей у спорт. Особливо запам’ятався яскравий та видовищний «Танець Дракона», який виконали вихованці Олега Чуканова, президента Української федерації ушу. Загалом, глядачі мали змогу переконатися, що бойові мистецтва — це не лише сила та мужність, а й чіткий розрахунок, швидкість, кмітливість.

Крім того, по завершенні свята нашим «бойовим» федераціям було запропоновано створити на базі фітнес-клубів «СпортЛэнд» класи єдиноборств і проводити там тренування та навчання. Таким чином, Спортивний Комітет України разом із партнерами зробив ще один важливий крок у напрямку популяризації спорту та здорового способу життя.

До Дня Європи 11 травня за ініціативи та під патронатом народного депутата України, ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника відбувся турнір з міні-футболу серед дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні. На стадіоні спортивного комплексу Податкового університету, де відбувались змагання, урочисто привітали учасників та вболівальників турніру заступник голови Національного агентства з підготовки та проведення ЄВРО-2012 і реалізації інфраструктурних проектів Валерій Жалдак, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниця Кшиштоф Свідек, від Міністерства закордонних справ — заступник директора Департаменту закордонного українства та культурно-гуманітарних питань Віктор Войтович. «Важливо нині не тільки те, що ми живемо в Європі, але й те, щоб Європа жила в нас, українцях. А європейські стандарти в Україні впроваджувалися, впроваджуються і будуть впроваджуватися і надалі», — наголосив під час вітального слова Петро Мельник. Участь у міні-футболі узяли команди: Головного управління з обслуговування дипломатичних представництв в Україні; посольства Російської Федерації в Україні; Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниця; викладачів Національного університету державної податкової служби України. Перший удар по м’ячу здійснили народний депутат України Петро Мельник та Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниця Кшиштоф Свідек. Емоційно та пристрасно підтримували кожну з команд гучними оплесками, порадами, кричалками. Шквал радості присутніх викликав кожен з забитих голів. За результатами двох таймів кращим гравцем визнано Івана Про-ценка з команди посольства Російської Федерації в Україні. Третє місце посіла команда викладачів Національного університету державної податкової служби України; друге — Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниця. Золото ж здобула команда Головного управління з обслуговування дипломатичних представництв в Україні. Переможці відзначені грамотами, кубками та медалями

 

ТОВ «ДОПІНГ»

Національна федерація кікбоксинга України

Приватна фірма «Чиж»

Макос футболки кикбоксинг (doping) Футболки кикбоксинг, а также кружки, магниты, брелоки и другие сувениры.

Рахівники